Tento týždeň som používala a robila moje maximum, aby som sa orientovala v drsných vodách, nášľapných mínach, aby som bola úprimná a cez to všetko, čo mi najviac pomohlo, je princíp, ktorý používam každý deň a celý deň. On Ma Vedie. Tieto tri slová zhrňujú niečo také jednoduché, ale hlboko dôležité v našom každodennom živote, a ak to praktizujeme každý deň, môže to byť to, čo ti pomôže v navigácii, keď sa „cítiš“, akoby všetko a všetci boli proti tebe.

No, je to jednoduchá aplikácia, keď ju zdieľaš s niekým, kto ti je veľmi drahý, nedokážeš si pomôcť, ale budeš sa musieť smiať. Ak nie si oboznámená s OMV princípom, choď na Životnú lekciu 3. deň „On Ma Vedie“ Je to krátke, ale oh tak silné.

Uprostred týždňa, môj najstarší deväť ročný vnuk, ma sprevádzal behom obchôdzok, pripomínajúc mi jeho otca v tom istom veku a cítila som sa už nesmierne požehnaná, ako Boh vytvára potomstvo, ktoré vyzerá a správa sa ako ich rodičia. Bolo to, keď sme vyšli von, po naložení všetkého do auta, keď hovorí celkom vážne: „Mimi, musím ísť na toaletu.“ Inštinktívne som nahlas povedala: „Pane, musíme nájsť toaletu, na ktorú sa dá ľahko dostať, čistú a bezpečnú.“ A hneď mi prišlo na myseľ rýchlo-občerstvenie, do ktorého si nepamätám, že by som niekedy išla, nehovoriac o tom, že vôbec som netušila, kde to bolo. Tak som povedala názov a on povedal: „Och, áno, tam je to“ a s istotou som sa pozrela, kde ukazoval a trvalo nám menej ako jednu minútu tam prísť. Zaparkovali sme hneď vedľa vonkajších dverí a keď sme vošli, boli tam toalety.

Po vyjdení zo ženských, bolo to súkromné (nie veľa kabíniek), som počula zámok dverí pre mužov. Dokázala som sa dostať dovnútra a von skôr, ako vyšiel môj vnuk a povedal: „Vuav Mimi, ty si rýchla, dostala si sa von rýchlejšie, ako som dokázal ja!“ Avšak táto lekcia, ktorú On zorganizoval, aby učil môjho vnuka tento princíp ešte neskončila. Keď sme sa dostali do auta, všimla som si, že bolo poludnie a spomenula som, že buď pôjdeme domov alebo nájdeme niečo na obed. Žiadny jednoduchý výkon.

Aby sa mu pomohlo uzdraviť z niekoľkých vecí, jeho mama práve nasadila chlapcov na bezlepkový, bez laktózový režim. Opäť som sa nahlas spýtala: „Pane, kde môžeme jesť to, čo je bezlepkové, bez mliečne a kde by sme si mohli jedlo vychutnať?“ Okamžite som začala myslieť na reštauráciu, o ktorej som vedela, že je asi tri minúty jazdy, ale „naozaj?“ malo to bezlepkové menu? Tak som si to googlila (čo odporúčam urobiť až potom, čo si skontroluješ svoju GPS „Božiu Duchovnú Pozíciu“ „God’s Position Spiritually”) a hore sa objavil obrázok obrovského hamburgera, bez syra na bezlepkovej žemli.

Mali sme krásny obed, hovorili sme o najrôznejších veciach, ale najlepšia časť pre mňa bola trojminútová jazda, keď som sa mohla opýtať: „Všimol si si, ako sme našli toaletu a túto skvelú reštauráciu, ktorá má perfektný obed pre teba?“ "Samozrejme, spýtala si sa Boha." A vtedy som povedala: „Potom, predpokladám, že tiež vieš, aký je prísľub z Prísloví,‘ Dôveruj celým svojím srdcom Pánovi a nespoliehaj sa na svoj um! Na všetkých svojich cestách mysli na Neho a On ti bude rovnať chodníky.“ a tiež žalm 23„ Vodí ma.“ Mimi sa vždy pýta Pána, pretože prečo sa začať odkláňať a dostať sa z kurzu, však?“ Môj vnuk vyslovil súhlas zakaždým, keď som sa vyjadrila a potom som vedela, že je čas prestať o tom hovoriť.

* Výsadba semien a zalievanie semien bez utopenia tvojich semien alebo malých rastliniek je dôležitá, ak chceš, aby prežili.

Drahá nevesta. Tento týždeň si možno cítila, že tvoj svet sa ti vymkol spod kontroly, nechajúc ťa zmätenú a neistú, ktorou cestou sa vydať. Ak áno, rovnako ako ja, jednoducho sa opýtaj rovnako, ako som sa spýtala ja. Ak nie si zvyknutá takto žiť, ako Jeho nevesta, nenechaj si ujsť jednoduchosť, že ťa On vedie po celý deň. Vyskúšaj to a ak to nájdeš, ako hovorím, odošli PR a ja sa ne podelím budúci týždeň, keď sa s tebou podelím o tom, ktorou cestou sa vydať , keď prídeš na rázcestie.