Obnova NIE je iba rozprávka!

Veľmi vám ďakujem za list k výročiu!! Naa vašej stránke som už nejaký čas nebola, lebo sa v mojom živote udialo veľa vecí—a jednou z týchto vecí je, že sme s manželom obnovení!! Pred niekoľkými mesiacmi som sa presťahovala tam, kde žije. Sme opäť spolu a ja ani neviem povedať, aké je to úžasné!!

Moja obnova sa stala vtedy, keď ma manžel požiadal, aby som prišla na návštevu. Povedal, že o mne rozmýšľal nejaký čas, čo bol pre mňa šok, lebo som sa pred ním "schovala" tak, ako odporúčate a každý mi povedal, že na mňa zabudne, ak ho prestanem naháňať. Ako sa mýlili!! To, že som zmizla z Facebooku a z iných vecí, povedal, že mu pomohlo ustáliť si myseľ a začal robiť plány pre mňa, aby som sa ku menu nasťahovala a žila s ním.

Ak sú chyby v písaní, prosím ospravedlňte ma. Bola som na operácii očí, a ešte dobre nevidím. A to je jeden spôsob, ako bol Pán ku mne verný vo všetkých veciach! Svoju vernosť mi ukázal veľa krát v minulosti a tak Mu viac dôverujem a jednoducho robím to, čo vy dámy, ktoré ste múdre a toto ste ma naučili. Striasa ma pri predstave, žeby som počúvala všetko to, čo mi ostatní hovorili (samozrejme predtým, ako som sa oddelila od týchto ľudí, za účelom objaviť Pána intímnejším spôsobom).

Pred mojou obnovou som začala robiť stretnutia v mojom dome, ktoré pokračujú a rastú. Doteraz sme videli viac ako tucet obnovených manželstiev a chceme vám poslať svedectvá.

Moje myšlienky a modlitby idú k tým, ktorí stále čakajú a dúfajú v obnovu. Stane sa to. Nie je to rozprávka alebo iba prianie...Boh chce urobiť nemožné, otočiť srdcia našich manželov, keď raz otočíme naše srdcia k Nemu a začneme sa sústrediť na druhých.

Nech vás žehná Boh,
Linda z Illinois, OBNOVENÉ

Deväť prípadov z desiatich, keď sa ženy vyparia po tom, ako boli v našom spoločenstve aktívne, prídeme na to po niekoľkých mesiacoch, či rokoch, že je to spôsobené ich OBNOVOU. Náš súčasný vodca spoločenstva pre mužov "bol stratený" niekoľko rokov a ukázal sa s úžasným svedectvom o obnove a napokon pripravený slúžiť našim mužom.

Našim konečným cieľom nieje len pomôcť ti obnoviť tvoje manželstvo, ale ťa vyzbrojiť, aby si pomohla a povzbudila DRUHÉ, a preto sa pýtame v Dotazníku manželského ohodnotenia "Si ochotná pokračovať v našom "kurze pre výcvik pomocníkov", aby si sa naučila, ako pomôcť manželstvám v kríze?! A skrz toto vieme celkom dobre určiť, či bude tvoje manželstvo obnovené. Ako?

Bolo to sebecké myslieť iba na "seba" čo dovolilo tvojmu manželovi urobiť to, čo urobil, keď ťa opustil a podviedol. Jediný spôsob, ako zlomiť tento začarovaný kruh, je začať myslieť na DRUHÝCH, čo je príklad, ako žil Ježiš a dedičstvo, ktoré nám zanechal, aby sme nasledovali.

"Ako chcete aby ľudia robili vám, tak robte aj vy im! ”—Lukáš 6:31

Mysli na to, kde by si teraz bola, keby sa Erin Thiele neotočila a nepomohla druhým? Kde by si bola, keby naši pomocníci a pomocníci vo výcviku neboli ochotní myslieť na teba? A tak sa naučíš, že toto je je jedna kľúčová súčiastka k obnove—pomoc a služba DRUHÝM.

DŽ sa vrátila k svojmu manželovi!!

Keď som písala email mojej epartnerke, zavolal mi manžel (1:00 ráno) a spýtal sa, či chcem, aby sa vrátil domov! Boli sme odlúčení 2 3/4 roka po tom, ako ma vyhodil z domu. Rozprávali sme sa hodinu, čo bol prvý šok lebo viac ako rok sme sa rozprávali iba päť minút raz za mesiac a iba čo sa týkalo návštevy detí.

Až v deň, keď sme sa stretli, aby sme sa pripravili na môj návrat domov, som prišla nato, že ho DŽ opustila. Povedal, že si myslí, že sa vrátila k svojmu manželovi! Vau, úžasné, lebo to je presne to, čo navrhla moja epartnerka, aby sme sa modlili. Boh rád ukazuje, ako odpovedá na modlitby, keď sa modlíme podľa toho, ako nás vyzýva (niečo, čo som sa naučila z vášho spoločenstva)!

Týmto spôsobom sme sa začali modliť napriek tomu, že sme nevedeli, či vôbec má manžela!

Nielenže môj manžel potvrdil túto skutočnosť, no tiež povedal, že veci medzi nimi boli otrasné–- opäť, veci, ktoré ste nám povedali a tiež  spôsob, ako sa naša skupina modlila podľa Jeho prísľubu, že "lež koniec" s ňou je horkejší než palina! Akému úžasnému a mocnému Bohu slúžime!

Napriek tomu, že sú moje deti stále zranené, Boh to používa, aby získal manželovu pozornosť. VIEM, že otočí srdcia mojich detí k ich otcovi, no teraz ho to motivuje, aby sa stal pre mňa správnym manželom a duchovným vodcom pre našu rodinu!!

Chválim Ťa Bože, Ďakujem za vašu vernosť a spoločenstvo! Neviem si ani predstaviť, kde by som bola, keby som vás cez moju skľúčenosť nebola našla!!

Bobbie z Australie, OBNOVENÉ

Be Encouraged CLASSIC 
Video Séria 1: eVideo 1

PROSÍME, vlož toto heslo (NIŽŠIE),
aby si mala prístup k Be Encouraged klasickému videu:
BEC1LNG
Potom klikni PLAY tlačidlo.
Klikni na tlačidlo CC v pravom dolnom
rohu videa a vyber si slovenské titulky. 

Ak toto video nemôžeš pozerať, choď na: https://vimeo.com/108535747

Be-Encouraged-Classic-Subtitles

Ak si pripravená urobiť tento záväzok Bohu, tak, že KLIKNEŠ SEM ak súhlasíš, a si pripravená zdokumentovať túto časť tvoje Cesty k obnove, vo forme "Čo som sa naučila."

A ak chceš, aby ti bola pridelená ROVNAKO-ZMÝŠĽAJÚCA ePartnerka počas tvojej obnovy, buď si istá, že si vyleješ srdce v KAŽDEJ lekcii.