30476c72566566767742

Tento POKROČILÝ BEZPLATNÝ Kurz je Vyhradený IBA pre Členov Spoločenstva Obnovy.
Ak by si sa chcela k nám Pridať - Stať sa Jeho Nevestou - Jeho Cirkvou

PROSÍME, PREČÍTAJ SI VIAC

Alebo si môžeš zaobstarať elektronickú Knihu alebo Vytlačenú Knihu

Prosíme, tiež zváž začatie od začiatku tejto série s naším najobľúbenejším BEZPLATNÝM kurzom Nájdenie Hojného Života!

SLV MM

Hýbanie Vrchmi

Milá nevesta,
Sme tak nadšené, že pokračuješ v našej štvrtej a záverečnej knihe Hýbanie Vrchmi. Urob jednu lekciu týždenne - získajúc tak čas na vstrebanie a žitie každého z princípov na obohatenie tvojho hojného života. Ak si však novou členkou spoločenstva a toto je tvoj prvý Kurz Hojného Života, vráť sa späť a začni s našou prvou knihou NÁJDENIE Hojného Života a tiež s našou druhou knihou Žitie Hojného Života—aby si dosiahla najlepšie výsledky a porozumela si základným princípom, aby si sa dostala do našej tretej knihy a oslobodila  sa z Mentality Chudoby —aby si mala duchovnú silu keď budeš Hýbať Vrchmi v tvojom živote!
Veľa lásky vám všetkým!!
Tvoj RF Služobný Tím

INSTRUKCIE

Nezabudni si najskôr PREČÍTAŤ Kapitolu a potom sa zastaviť a premýšľať – nechajúc Pána hovoriť s tebou. Opýtaj sa Ho otázky, povedz Mu, ako sa cítiš, opýtaj sa Ho, čo ťa chce naučiť a čoho zbaviť čítaním tejto kapitoly.

Potom si vylej svoje srdce do svojho Zápisníka, odchádzajúc preč so všetkým, čo On pre teba má– to ti pomôže zažiť Ho a ŽIŤ Jeho Hojný Život naplno!

A aby si si pripravila svoje srdce a aby si skutočne cítila, ako blízko je tvoj Nebeský Manžel k tebe, odporúčame ti stiahnuť si tento súbor MP3 piesne, ktorú môžeš spievať svojmu NM "That's All." Urob to vždy, keď sem prídeš prečítať si kapitolu a kedykoľvek počas celého dňa.

Odporúčame ti urobiť jednu kapitolu každú NEDEĽU alebo tak často, ako ťa bude On viesť!


Keďže tento BEZPLATNÝ kurz poskytli naše partnerky,

prosíme ťa, aby si tento kurz uzavrela krátkym poďakovaním:

KLIKNI SEM

Buď Povzbudzujúcou Ženou

Určite sa podeľ o Série Hojného Života so svojimi priateľkami, rodinou a spolupracovníčkami. Začni zdieľať našu prvú knihu NÁJDENIE Hojného Života a našu druhú knihu Žitie Hojného Života — potom Mentalita Chudoby a pomôž im tiež s Hýbaním Vrchov v ich živote!https://zachranamanzelstva.com/al-journal/