Ďalšie obnovené manželstvo na Floride!

Práve sme sa rozprávali s párom z Floridy, ktorý má obnovené manželstvo kvôli tomu, že manželka čítala a zavádzala princípy z knihy Obnov tvoje manželstvo!! Náš vydavateľ nám zavolal a spýtal sa, či sme ochotné sa s nimi rozprávať. Od nášho vydavateľa si žiadali súhlas, aby mohli preložiť knihu do Španielčiny. Manželka chcela španielsku verziu pre všetky ženy, ktoré nevedia anglicky, no nevedela, že už máme verziu aj v španielčine.

Napriek tomu, že nám sľúbili poslať úplne svedectvo (ktoré by sme mohli uverejniť v nasledujúcom Povzbudení), stále sa chceme podeliť aj o toto krátke svedectvo obnoveného manželstva a tiež ti chceme dať vedieť, že naše knihy sú nie len v španielčine ale aj v mnohých iných jazykov!

KLIKNI SEM a oboznám sa s jazykmi, ktoré sú na našej stránke dostupné, aby si bola pripravená odovzdať povzbudenie ženám, ktoré nerozprávajú anglicky.

Ďalšie “zrazu” obnovené manželstvo!!

Po dvoch rokoch som si "zrazu" uvedomila, že chcem zastaviť rozvod, ktorý som ja začala proti môjmu manželovi a chcem pracovať na našom manželstve!!! Nevedela som prečo ani ako, no moje city k manželovi sa vrátili. Neskoršie som prišla nato, že moja svokra kontaktovala vaše spoločenstvo a verila Bohu, že obnoví naše manželstvo. Chcem povedať, že som užasnutá a ohromená silou Pána Ježiša Krista!

Keď som zavolala manželovi, tiež mi rýchlo povedal, že ani on nechce rozvod. Aký úžasný víkend som mala s mojim manželom! Doslovne sme ho prežili bok po boku. Nasledujúci víkend v sobotu sme išli na večeru a potom opäť v nedeľu a oba večere som zostala s manželom po celú noc.

No napriek tomu...DEFINITÍVNE sa to stalo v sobotu večer predtým, ako sme išli spať. Môj manžel povedal, "Mali by sme sa pomodliť" a vzal moju ruku a pomodlil sa a poďakoval Bohu za Jeho prácu v našich životoch. To ma rozplakalo, lebo toto bolo niečo, čo som chcela v mojom živote, Božieho muža.

Barb zo Severnej Karoliny, ktorej synovo manželstvo bolo OBNOVENÉ

Bankrot priviedol môjho manžela domov!

Ahoj, bola som od manžela odlúčená a žila som s dvoma deťmi, keď som prišla do Spoločenstva obnovy, čítala som vaše knihy a študovala lekcie. Každú lekciu som prijímala s nadšením až pokiaľ som si v jednej z vašich kníh neprečítala, že muž v cudzoložstve bude finančne obmedzený na peceň chleba a bude žiť v chudobe. Jednoducho som vedela, že sa mýliš a odmietla som prijať tento princíp ako pravdu. Napísala som ti a povedala, "Očividne nepoznáš môjho manžela!" a pokračovala som v tom, že som tvrdila, že môj manžel je finančný génius, má neuveriteľnú prácu (najlepšie platenú v našom meste), a že je nemožné, aby sa mu to stalo! A vtedy som odišla z vášho spoločenstva a sľúbila som, že sa nikdy nevrátim!

Pred šiestimi mesiacmi sa niečo stalo a preto vám ponížene píšem o tejto zaujímavosti. Krátko po tom, ako som odišla, môj manžel stratil svoju úžasnú prácu a dokonca povedal, že to bolo kvôli DŽ!!! Potom použil všetky našetrené peniaze a dokonca aj zadĺžil náš dom (ktorý dostal od súdu, keď sme sa rozviedli), aby začal nový biznis, ktorý skončil bankrotom!!!

Moja otázka je, zoberiete ma späť? Ak áno, sľubujem, že budem veriť každému princípu v tvojich lekciách. To, o čo som sa ešte nepodelila je, že môj bývalý manžel sa v úplnej chudobe vrátil ku mne a našim deťom. Sme obnovení už skoro rok, no bola som hrdá, aby som napísala. Teraz viem, že potrebujem pomoc, aby sa moja obnova hýbala dopredu, lebo som odišla predčasne. Dáte mi prosím vedieť, či sa môžem vrátiť a začať znovu?

Chris z Floridy, OBNOVENÉ

Be Encouraged CLASSIC 
Video Séria 1: eVideo 3, časť 2

PROSÍME, vlož toto heslo (NIŽŠIE),
aby si mala prístup k Be Encouraged klasickému videu:
BEC.32LNG
Potom klikni PLAY tlačidlo.
Klikni na tlačidlo CC v pravom dolnom
rohu videa a vyber si slovenské titulky. 

Ak toto video nemôžeš pozerať, choď na: https://vimeo.com/108542375

Ak si pripravená urobiť tento záväzok Bohu, tak, že KLIKNEŠ SEM ak súhlasíš, a si pripravená zdokumentovať túto časť tvoje Cesty k obnove, vo forme "Čo som sa naučila."

A ak chceš, aby ti bola pridelená ROVNAKO-ZMÝŠĽAJÚCA ePartnerka počas tvojej obnovy, buď si istá, že si vyleješ srdce v KAŽDEJ lekcii.