Dnes dostávam „túžby môjho srdca“ iba tak náhle a úplne neočakávane, pretože rovnako ako všetci muži, aj náš Muž nás rád žehná úžasnými prekvapeniami. Bola som netrpezlivá „slúžiť“ znova, radšej akoby som trávila 99,9% svojho času on-line administratívnou prácou. Neviem, ako to robí, ale je to len jeden malý dôvod, prečo som neustále v BÁZNI pred Ním-len jeden z miliónov spôsobov, ktoré dokazujú, že náš NM je úžasný—ako organizuje veci, aby sa stali, keď to najmenej očakávaš.

Dovoľ mi uviesť ďalší z mnohých príkladov, o ktoré by som sa s tebou mohla podeliť, a to, čo mi zašepkal, keď som bola netrpezlivá začať ti písať z môjho srdca.

Asi pred šiestimi mesiacmi som trávila čas so svojimi dvoma najmladšími nevydatými dcérami (ďalších 5 mojich detí je šťastne ženatých/vydatých), ktoré obe išli oslavovať významné narodeniny. Z mojich úst som počula, ako hovorím niečo, čo som si myslela: „Prečo to hovoríš?!??!“  Čo som urobila, bolo, že som im ponúkla, že ich spolu pošlem na špeciálny výlet raz za život. Neodvolala som to, čo som povedala, vediac, Kto ich chce požehnať, ich Otec, takže som v tom samozrejme pokračovala.

Keďže sa medzi sebou začali vzrušene rozprávať, pomyslela som si: „Páni, dobre, teraz ako za to zaplatím“, keď som sa okamžite cítila usvedčená – Mentalita Chudoby, práve bežala ako náš SO Týždenný Odkaz. Takže jediné, čo som mohla urobiť, bolo zasmiať sa a vtedy som naozaj vedela: „To je všetko Jeho nápad“, takže som vedela, že všetko bude v poriadku.

Dátumy, dopadli tak, že neboli ani raz plánované ani zamýšľané, ale boli iba založené na Jeho vedení. Dopadlo to tak, že lety mali neuveriteľnú cenu (malý zlomok toho, čo som si myslela, že by to mohlo byť) a kde nakoniec zostali (opäť polovica toho, čo boli hotely, keď som tam bola naposledy a On mi ukázal malý 2 izbový byt!!)-dátum, ktorý nakoniec na to zostal, by bol dátumom narodenín môjho otca!! A ak by to nestačilo, vrátili sa k 21. narodeninám mojej najmladšej dcéry! Vidíš!! Tak dlho ako budú žiť, zakaždým, keď o tom ony (alebo ja) premýšľame alebo hovoríme- vždy si budeme pamätať dátum, v ktorom spoločne cestovali na špeciálny výlet raz za život!

Ou, a moje hlúpe obavy o zaplatenie za to. Dobre, zatiaľ čo tam boli, som dostala e-mail od drahej blízkej priateľky, ktorá mi povedala, že veľká dotácia, ktorú nedávno poskytla, bola vďaka od nej a od jej manžela! Povedala, že mi to chcela dať „osobne“ za pomoc obnoviť jej dcére manželstvo. Nie je to vzrušujúce? Nepamätám si, že by sa takéto dačo stalo predtým. Ale čo bolo ešte viac prekvapujúce, bolo to, že som nikdy osobne nezobrala žiadne peniaze, takže to zostalo tam, kde som chcela, aby to bolo, v služobných fondoch, slúžiac tam oveľa viac. Verila by si, že môj osobný účet nikdy nevyzeral prázdnejšie, nikdy – ale nie keď použili moju osobnú kartu na čokoľvek extra ďalšie. Pravda je, že to nedokážem vysvetliť, naozaj to nedokážem.

Je pravda, že peniazom naozaj nevenujem veľkú pozornosť, nikdy ich nemám a pochybujem, že ich niekedy budem mať. Zdá sa, že som voči tomu slepá, koľko núl alebo čiarok je tam v tom množstve. Je to niečo, ako keď nevidím farbu, som niečo ako “farboslepá” pokiaľ ide o farbu pleti, ako mi povedalo tak veľa žien, keď som veľa cestovala a stretávala som toľko našich RMI služobníckych členiek a partneriek spoločenstva RMI a služobníčok. Čo je teraz dobré, je, že Tara cestuje namiesto mňa a MILUJE to.

Hej, vieš, čo by mohlo byť zábavné? Možno teraz budem mať čas, keď sa zníži počet nášho služobníckeho tímu, a tak veľa z nich začína s  vlastnými službami, aby som sa podelila o niekoľko fotografií, keď som cestovala, čo mi často pripomína životnú lekciu, o ktorú by som sa mohla s tebou podeliť. Dobre, ak to chce On, stane sa to ľahko a idem správne!

To, čo som si vlastne predstavovala, je, že moje týždenné odkazy budú pre mňa príležitosťou podeliť sa o moje absolútne OBLÚBENÉ princípy, s ktorými žijem! Veci, ktoré vidím, ako žije moja dcéra Tara, a to, čo teraz zdieľam so svojimi dvoma vnukmi, vedľa ktorých žijem. Možno dokážeme robiť oboje!

Predstavme si, že bývam vedľa teba. A rovnako ako to robím s mojou nevestou Kasey, len sa stretneme spolu v ktoromkoľvek čase počas dňa, často bez toho, aby sme si hrebeňom alebo kefou prešli cez vlasy, bez make-upu, veľmi často v pyžame (pretože obe máme rady len to, že sme doma) a potom sa môžeme porozprávať o tom a taaaaaaaaaak sa nadchnúť tým, čo robí Pán. Si za to?

A oh, urob tak, ako moja najmladšia dcéra Macy a pozvi všetky svoje priateľky. Len zriedka trávim čas sama so svojou dcérou, pretože sa vždy pýta, či môže pozvať túto priateľku alebo tú druhú. Dobre, dúfam, že si nadšená, ako som ja a dovoľ mi povedať vopred, že sa pridáš, pretože som stále a ešte viac chorá od lásky ako predtým s mojím NM. Niekedy mám problém chytiť dych a prelomiť to, keď rozmýšľam, ako veľmi som „zamilovaná“ a ako je „zamilovaný“ On so mnou! A dúfam, že to bude pre teba úplne nákazlivé! Až do budúceho týždňa ti posielame všetku našu lásku!