Question

Otázka: Chcela by som ePartnerku teraz, aby mi pomáhala s mojou Cestou Obnovy.

Ako môžem požiadať o ePartnerku?

Spôsob, ako objaviť tvoju ePartnerku, je požiadať Boha!

„Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete!...!“ Matúš 7,7

To je to, čo urobila Erin, požiadala Boha iba o „jednu ďalšiu osobu, ktorá si nemyslí, že som blázon“ a okamžite (a vždy, keď požiadala) priniesol tvár ženy, ktorú nikdy skutočne nestretla, ale o ktorej vedela. Absolvovala rovnaký kurz štúdia Biblie (o tom, ako študovať Bibliu, riadok po riadku, slovo po slove). Erin sa potom spýtala, ako nájsť túto ženu, pretože vyučovanie skončilo a Boh ju viedol, aby zavolala svojej učiteľke biblického štúdia, ktorá povedala: „Sue chcela, aby som jej dala tvoje číslo“!! Sue požiadala Boha o to isté, aby našla niekoho na svojej päťročnej ceste.

Počas prvého stretnutia sa Erin a Sue modlili a požiadali Pána, aby im poslal ďalšie ženy, ktoré mohli prechádzať cez manželské ťažkosti! Čoskoro k nim prichádzali ženy, žiadajúce o pomoc a ony im odovzdali zoznam veršov, ktoré študovali vo svojich Bibliách - zdieľajúc princípy a prísľuby, ktoré im dal Boh počas týždňa, z ktorých sa neskôr stala Múdra žena a potom kniha Obnov Tvoje Manželstvo.

Vypočuj si Erin ☊, ako sa delí o to, ako sa to stalo.

Teraz, Si vypočuj Yvonne ☊, ktorá má v podstate tú istú skúsenosť.

„Môj dnešný kurz bol, ako nájsť svoju E-partnerku. Dnes ráno som vzala svoju dcéru do obchodu a ako išla jednou uličkou a ja som šla druhou, videla som ju rozprávať sa s jednou z našich starých priateliek. Jej manžel hrával hokej s mojím manželom. Rýchlo som sa pokúsila zísť na inú uličku, aby som nemusela s ňou hovoriť a dávať informácie o tom, čo sa deje v našich životoch. Ale nakoniec som skončila utekajúca ku nej. Pristúpila som k nej s tým, že som mala v hlave nepovedať nič o tom, že môj manžel je preč. Povedala som jej o novom bábätku, ktoré očakávame, a potom som prišla aj tak k tomu, že môj manžel nie je doma. Okamžite som oľutovala, čo som povedala, až kým sa jej nezaslzili oči a povedala, že jej rozvod má byť dokončený za pár týždňov. Toto bol pár, o ktorom som si nikdy nemyslela, že má problémy, ale práve tam som si uvedomila, že ma k nej viedol Boh. Spýtala som sa jej, či chce, aby sa jej manželstvo skončilo a samozrejme povedala nie. Boh mi priniesol moju modlitebnú partnerku, ako som jej poslala odkaz na knihu a na kurzy a ona mi povedala, že sa modlila za niekoho, kto by sa modlil s ňou. Iba včera v noci som sa modlila, aby mi Boh poslal niekoho, pretože  som vedela, že môj súčasný kurz sa týka mojej E partnerky. Aký úžasný je náš Boh a dokonalý príklad toho, ako je jeho načasovanie vždy dokonalé!“

Toto boli prvé ePartnerky a obnova sa stala obom - vďaka tomu, že Erin a Sue sa delili o Biblické verše, prísľuby a odpovede na každú situáciu, cez  ktorú prechádzali. Potom sa každý týždeň stretávali, aby sa o ne podelili!

Sue bola od manžela oddelená viac ako 5 rokov a nemala vôbec žiadny kontakt. Erin mala kontakt, ale zakaždým čelila jednej skúške za druhou. Sue mala 3 dospievajúce dievčatá, zatiaľ čo Erin mala 4 mladšie deti. Napriek tomu, pretože Erin a Sue hľadali Boha a požiadali ho o odpovede, a potom sa každá neskôr podelila o to, čo sa v ten týždeň dozvedela v Biblii, nielen manželstvo Sue sa obnovilo - ale manželstvo Erin sa obnovilo o pár mesiacov neskôr.

Po obnovení manželstva Sue bola Erin opäť bez rovnako zmýšľajúcej ePartnerky, takže sa znova opýtala Boha a On jej pripomenul ženy, ktoré stretla, ktoré jej povedali, že sú oddelené alebo rozvedené so svojimi manželmi, ale dúfali v obnovenie. Tieto ženy sa začali stretávať raz týždenne rovnako ako ona a Sue.

Pri pohľade naspäť, ženy, ktoré skončili s obnoveným manželstvom, boli práve tie, ktoré začali naťahovať ruku a pomáhať iným ženám. Teraz je omnoho ľahšie dať ženám rovnaké Biblické verše, zdieľať 1. Kapitolu knihy OTM a odkaz na https://zachranamanzelstva.com/.

💘 Po mojom odchode ma z kostola kontaktovalo niekoľko žien a ja som bola schopná sa podeliť o pravdu s každou z nich, o čom verím, že som robila dobre. Jedna žena sa spýtala, či by sme sa mohli stretnúť, aby sa dozvedela viac, a tak začala moja nová skupina pre ženy.

~ Violeta „Dala Som Si Dole Obrúčku; To Ho Obťažovalo Najviac

💘 Keď som si asi osemkrát prečítala knihu Obnov Svoje Manželstvo, dlho predtým ako sa moje manželstvo obnovilo, priateľka, ktorú som stretla v modlitebnej miestnosti, mi poslala email jej sestry, pretože tiež prechádzala rozchodom. Vedela som, že ma Pán žiada, aby som ju povzbudila. Požiadala som o jej adresu a poslala som jej moju knihu.

Čoskoro potom, čo sme sa začali stretávať on-line. Po niekoľkých týždňoch vzájomného povzbudzovania sa Jeho prisľúbeniami a našou chválou, sme obe začali stretávať iné ženy, ktoré sme pozvali, aby sa k nám pripojili - dosť podobne, ako nás nabádajú vaše služobníčky, aby sme hľadali našu ePartnerku a tiež sme začali naše spoločenstvo ako Staviteľky Mostov.

Jediný zdroj, ktorý som mala, bola kniha Obnovenia, ale ako náhle som tú svoju dala preč, dozvedela som sa o knihe Nájdenie Hojného Života, ktorá nás zmenila na Spoločenstvo Hojného Života.

~ Nicki "Nastavila som Druhé Líce"

💘 One part of my RJ that helped encourage me the most was when I began to encourage other women. Meeting with some over coffee to share promises and praises, while also meeting a few over Skype after wanting and feeling I needed an ePartner so badly after reading "Finding Your ePartner” to start your Ministry in Course 3 after I'd put it off when I read on Day 27 Your ePartner.

Jedna časť mojej Cesty Obnovy, ktorá ma najviac povzbudila, bola, keď som ja začala povzbudzovať ďalšie ženy. Stretávať sa s niektorými na káve a deliť sa o prísľuby a chvály. Potom som sa s niektorými stretávala cez Skype, pretože som chcela a cítila som, že tak veľmi potrebujem epartnerku, po prečítaní „Nájdi Svoju ePartnerku“, aby si začala svoju Službu v Kurze 3, napriek tomu, že som to zanechala po prečítaní si 28. dňa Tvoja ePartnerka.

~ Joy "Bola Som To Ja"

Keď požiadaš Boha a nájdeš svoju ePartnerku, nezabudni sa podeliť o svoju chválu, aby sme mohli povzbudiť ďalšie ženy.

Nezastav sa iba tu, udržuj svoju rýchlosť pohybu vpred a zisti, čo znamená byť Staviteľkou Mosta

Stať sa Služobníčkou

Stať sa Evanjelistom

Stať sa Modlitebným Bojovníkom

Zažívaj svoje Sny!

 

Ak by si chcela viac informácií

😎 Nauč sa, ako začať tvoje VLASTNÉ Spoločenstvo Múdrej Ženy.

🤗 Začni tým, že sa Staneš Staviteľkou Mosta.

🤔 Cíť sa pripravená zaregistrovaním sa do RMIOU.

Nájdi viac na Našich Stretnutiach Spoločenstva NA ŽIVO cez  Zoom!!