Otázka: Chcela by som, aby mi ePartnerka pomohla na mojej Ceste k obnove.

Ako môžem požiadať o ePartnerku?

Aby ti mohla byť priradená ePartnerka, žiadame, aby táto žena prešla cez naše kurzy počas tvojej fázy prestavby a tak sa uistíme, že ste obe rovnako zmýšľajúce, tak ako Sue a ja (prečítaj si viac dolu, a dozvieš sa, kto bola Sue) a aby sme si boli isté, že ty a tvoja epartnerka ste OBE pripravené povzbudiť jedna druhú k PRESTAVBE.

Veľa žien nám píše, že chce epartnerku po tom, ako si prečítajú naše knihy, alebo počas ich Cesty k obnove. NANEŠŤASTIE, v minulosti, keď sme priradili epartnerky príliš rýchlo, videli sme, že sa ZASTAVILA obnova manželstiev.

Uvedomili sme si, že je to VEĽMI nebezpečné, lebo ženy sa prirodzene spoliehajú na svoje epartnerky a NIE úplne na Pána. Dokonca ani partnerka v modlitbe nie je potrebná, lebo On ťa chce celú pre Seba a túži po tom, aby odpovedal na každú tvoju modlitbu, tak ako je napísané v tomto verši:

Izaiáš 30:18 "A preto PÁN čaká, aby sa zľutoval nad vami, a preto sa dvíha, aby vás omilostil, veď Bohom pravdy je PÁN, blažení všetci, čo dúfajú v Neho."

Posledná veta vysvetľuje, kedy Boh začne vecami hýbať a požehnávať—keď začneš túžiť iba po Ňom.

No kvôli tlaku od žien, ktoré zúfalo chceli epartnerku, sme príliš rýchlo určili epartnerky, tak ako sme už spomenuli a prestali obnovy manželstiev. A keď sme začali priradzovať epartnerky podľa toho, ako nám On ukázal, a robili sme to VTEDY, keď On chcel, aby sme ich priradili—vtedy to FUNGOVALO!

Po viac ako 20 rokoch obnovy manželstiev, keď sme to urobili Jeho spôsobom, opäť sme začali vidieť VIAC obnovených manželstiev!

Čo je Jeho plán? Jeho plán je, aby sme najskôr vytvorili silný základ a presvedčili sa, že tvoj vzťah s Ním je taký, aký musí byť. A preto sme začali priradzovať epartnerky až PO tom, ako začali s PRESTAVBOU. A vtedy vidíme:

#1 že si ženy vytvorili silný vzťah s Pánom a #2 sú dobre uzemnené v princípoch na Ceste k obnove, ktoré sa začínajú niekde v 2 fáze PRESTAVBY na ich Ceste k obnove

Fáza 2 Prestavba—

Naša PRESTAVBA na Skale začína tým, že sa naučíš, ako prestavať svoj život na Skale. Najskôr tak, že si prečítaš, potom sa prepracuješ cez knihu Múdra žena so svojou priradenou epartnerkou—ako súčasť toho, že sa staneš spoločníčkou tímu Obnovy.

KLIKNI SEM kroku 3—Prestavaj tvoj život!

Na týchto stránkach prestavby je vysvetlené: "No úspech si zaistíš vtedy, keď raz ukončíš porciu OBNOVY na tvojej OPO ceste." A v čase, keď sa dostaneš k fáze PRESTAVBY na tvojej Ceste k obnove, po tom, ako dokončíš fázu 1 - Obnova, tým, že prejdeš cez našu 30 dňovú Cestu k obnove, vtedy si uvedomíš, že si sa tak veľmi zmenila, že "necítiš potrebu" po epartnerke—lebo budeš na mieste, kde PÁN je všetko, čo potrebuješ a chceš.

A vieme, že vtedy je čas, aby sme ťa priradili k epartnerke—ktorej cieľom je pomôcť INÉMU človeku, lebo ani jedna z vás nepotrebuje pomoc pre seba, lebo všetka pomoc, ktorú potrebuješ, prichádza priamo od Pána!

Toto je PRAVDA, ktorú chceme, aby si sa naučila a žila, lebo toto je kľúčový princíp a pravda, ktorú musíš zaviesť do svojho manželského vzťahu. Čim skoršie si toto uvedomíš, že "nepotrebuješ" svojho manžela, lebo máš Pána, ktorý napĺňa všetky tvoje potreby, vtedy Boh pozná, že je čas, aby navrátil tvojho manžela naspäť k tebe.

Prečo?

Lebo On vie, že už viac nebudeš požadovačná (čo muži nenávidia), ani zraniteľná (čo je živnou pôdou k tomu, že budeš využitá a odmietnutá)—a to VŠETKO vďaka tvojmu úžasnému vzťahu s Ním.

Dúfam, že to pomáha!

“Áno!! Veľmi ďakujem za túto pravdu...amen!!!! Súhlasím a budem pokračovať na mojej ceste tak, ako On povedal...Bože, žehnaj toto spoločenstvo!!!!” Toni v Marylande

ePartnerky

Si hrozne sama?

Nikto, koho poznáš, sa nezaujíma a nerozumie?

Ver mi, keď som začala so Spoločenstvom obnovy pred viac ako dvoma dekádami, všetci si mysleli, že som sa zbláznila a že to, čo som sa pokúšala dosiahnuť, bolo nemožné!!

V roku 1990 po roku ako som sa cítila, že som taká šialená, ako ľudia hovoria, žiadala som o niekoho, kto by rozumel, cez čo prechádzam—Pán mi okamžite poslal pomoc. Najskôr mi poslal Jeho Slovo (Bibliu, ktorú môj manžel odhodil), ktorá ma viedla a utešovala. To, čo mi ukázal, to všetko je napísané a zdokumentované v našich knihách a videách.

Potom asi o rok neskoršie, keď som nadobudla silný základ pravdy a blízky a intímny vzťah s Pánom, On priviedol do môjho života veľmi jedinečnú priateľku, od ktorej som sa dozvedela, že prechádza cez tú istú situáciu, ako ja! Sue a ja sme sa stali prvými epartnerkami v našom spoločenstve—povzbudzujúca partnerka, ktorá so mnou cestovala na mojej Ceste k obnove!!

Po zážitku jednej katastrofy za druhou som vedela, že by som už nikdy nešla k poradcovi. S manželom sme skúsili poradňu na začiatku v našom manželstve—a zakaždým sme zažívali ešte väčšiu katastrofu, ktorá oslabila náš vzťah!! Ani jeden z poradcov nezažil obnovené manželstvo, tak niet divu, že hovorili veci, ktoré situáciu iba zhoršili!! Musela som objaviť tvrdú cestu, že "licencovaní" poradcovia, ktorí mi dávali rady, nikdy, nikdy nezavádzali tieto rady do svojich životov alebo manželstiev a nemali obnovené manželstvá! Koľko krát som urobila túto otrasnú chybu, že som nasledovala rady iných ľudí, čo nakoniec môj život a moje manželstvo iba zhoršili?!?!

A tiež som nepotrebovala, aby mi niekto hovoril veci, ktoré mali základ v psychológii a mixovali ich s Kresťanstvom—aj keby táto osoba bola Kresťanom alebo kňazom! Potrebovala som pravdu z Božieho Slova.

Nielenže mi poradcovia hovorili veci, ktoré ma ničili, no tiež som išla aj k najlepšiemu kazateľovi v našej oblasti. Začala som mojim vlastným kňazom, ktorý nemal ani tušenia, ako mi pomôcť, napriek tomu, že krátko nato bol vodcom všetkých kostolov v celom štáte! Tento rešpektovaný a obdivovaný kňaz jednoducho sedel v šoku, že mám túžbu, aby bolo moje manželstvo obnovené, keď som sa s ním podelila o mojej situácii!! A jeho rada, ktorú som prijala, no rýchlo som to oľutovala, bola, aby som sa zapojila do skupiny slobodných ľudí v našom kostole—vedel, že som stále legálne vydatá!!

Po fiasku zo skupiny slobodných som potrebovala celý rok, keď som bola sama, a naozaj som cítila potrebu nájsť niekoho, kto si nemyslel, že som šialená, no nikomu som nedôverovala. V tomto bode, keď som sa spamätala zo zlej rady, nechcela som nikoho, kto by urobil moju situáciu horšou, ako bola. A vtedy som plakala k Bohu, aby mi dal niekoho, iba jednu ženu, ktorá si nemyslí, že som šibnutá!! A On to urobil!

Spoznaj moju priateľku Sue