Question

Otázka: Chcela by som ePartnerku teraz, aby mi pomáhala s mojou Cestou Obnovy.

Ako môžem požiadať o ePartnerku?

Spôsob, ako objaviť tvoju ePartnerku, je požiadať Boha!

„Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete!...!“ Matúš 7,7

To je to, čo urobila Erin, požiadala Boha iba o „jednu ďalšiu osobu, ktorá si nemyslí, že som blázon“ a okamžite (a vždy, keď požiadala) priniesol tvár ženy, ktorú nikdy skutočne nestretla, ale o ktorej vedela. Absolvovala rovnaký kurz štúdia Biblie (o tom, ako študovať Bibliu, riadok po riadku, slovo po slove). Erin sa potom spýtala, ako nájsť túto ženu, pretože vyučovanie skončilo a Boh ju viedol, aby zavolala svojej učiteľke biblického štúdia, ktorá povedala: „Sue chcela, aby som jej dala tvoje číslo“!! Sue požiadala Boha o to isté, aby našla niekoho na svojej päťročnej ceste.

Počas prvého stretnutia sa Erin a Sue modlili a požiadali Pána, aby im poslal ďalšie ženy, ktoré mohli prechádzať cez manželské ťažkosti! Čoskoro k nim prichádzali ženy, žiadajúce o pomoc a ony im odovzdali zoznam veršov, ktoré študovali vo svojich Bibliách - zdieľajúc princípy a prísľuby, ktoré im dal Boh počas týždňa, z ktorých sa neskôr stala Múdra žena a potom kniha Obnov Tvoje Manželstvo.

Vypočuj si Erin ☊, ako sa delí o to, ako sa to stalo.

Teraz, Si vypočuj Yvonne ☊, ktorá má v podstate tú istú skúsenosť.

„Môj dnešný kurz bol, ako nájsť svoju E-partnerku. Dnes ráno som vzala svoju dcéru do obchodu a ako išla jednou uličkou a ja som šla druhou, videla som ju rozprávať sa s jednou z našich starých priateliek. Jej manžel hrával hokej s mojím manželom. Rýchlo som sa pokúsila zísť na inú uličku, aby som nemusela s ňou hovoriť a dávať informácie o tom, čo sa deje v našich životoch. Ale nakoniec som skončila utekajúca ku nej. Pristúpila som k nej s tým, že som mala v hlave nepovedať nič o tom, že môj manžel je preč. Povedala som jej o novom bábätku, ktoré očakávame, a potom som prišla aj tak k tomu, že môj manžel nie je doma. Okamžite som oľutovala, čo som povedala, až kým sa jej nezaslzili oči a povedala, že jej rozvod má byť dokončený za pár týždňov. Toto bol pár, o ktorom som si nikdy nemyslela, že má problémy, ale práve tam som si uvedomila, že ma k nej viedol Boh. Spýtala som sa jej, či chce, aby sa jej manželstvo skončilo a samozrejme povedala nie. Boh mi priniesol moju modlitebnú partnerku, ako som jej poslala odkaz na knihu a na kurzy a ona mi povedala, že sa modlila za niekoho, kto by sa modlil s ňou. Iba včera v noci som sa modlila, aby mi Boh poslal niekoho, pretože  som vedela, že môj súčasný kurz sa týka mojej E partnerky. Aký úžasný je náš Boh a dokonalý príklad toho, ako je jeho načasovanie vždy dokonalé!“

Toto boli prvé ePartnerky a obnova sa stala obom - vďaka tomu, že Erin a Sue sa delili o Biblické verše, prísľuby a odpovede na každú situáciu, cez  ktorú prechádzali. Potom sa každý týždeň stretávali, aby sa o ne podelili!

Sue bola od manžela oddelená viac ako 5 rokov a nemala vôbec žiadny kontakt. Erin mala kontakt, ale zakaždým čelila jednej skúške za druhou. Sue mala 3 dospievajúce dievčatá, zatiaľ čo Erin mala 4 mladšie deti. Napriek tomu, pretože Erin a Sue hľadali Boha a požiadali ho o odpovede, a potom sa každá neskôr podelila o to, čo sa v ten týždeň dozvedela v Biblii, nielen manželstvo Sue sa obnovilo - ale manželstvo Erin sa obnovilo o pár mesiacov neskôr.

Po obnovení manželstva Sue bola Erin opäť bez rovnako zmýšľajúcej ePartnerky, takže sa znova opýtala Boha a On jej pripomenul ženy, ktoré stretla, ktoré jej povedali, že sú oddelené alebo rozvedené so svojimi manželmi, ale dúfali v obnovenie. Tieto ženy sa začali stretávať raz týždenne rovnako ako ona a Sue.

Pri pohľade naspäť, ženy, ktoré skončili s obnoveným manželstvom, boli práve tie, ktoré začali naťahovať ruku a pomáhať iným ženám. Teraz je omnoho ľahšie dať ženám rovnaké Biblické verše, zdieľať 1. Kapitolu knihy OTM a odkaz na https://zachranamanzelstva.com/.

Keď požiadaš Boha a nájdeš svoju ePartnerku, nezabudni sa podeliť o svoju chválu, aby sme mohli povzbudiť ďalšie ženy.

Nezastav sa iba tu, udržuj svoju rýchlosť pohybu vpred a zisti, čo znamená byť Staviteľkou Mosta

Stať sa Služobníčkou

Stať sa Evanjelistom

Stať sa Modlitebným Bojovníkom