Nájdenie Hojného Života

Drahá Nevesta,

Sme nadšené, pretože sa môžeme s tebou podeliť o nový kurz, Nájdenie Hojného Života, z ktorého získaš mnoho výhod, tak veľa, ako sme získali my všetky počas jeho čítania, ako súčasť nášho tréningu služobníčok. Čítanie tohto kurzu nám každej jednej pomohlo získať ešte hlbší vzťah, ako sme mali predtým, s naším Nebeským Manželom, slobodu a radosť z bytia Jeho nevestou.

Ako náhle začneš čítať každú kapitolu, uvidíš veľa toho, čo si sa už naučila v mnohých našich kurzoch a čo pomohlo Povzbudzujúcim Ženám sústrediť sa na to—kvôli čomu sa začína otvorenie náruče v tejto život meniacej knihe.

Hneď pod odkazom kapitoly a odkazom denníka, z ktorého výhod musíš čerpať, aby si skutočne mala osoh z čítania kapitol, je spoločenstvo. Táto druhá časť je to, kde sa veľa spoločenstiev (v služobníckom tíme) podelilo o viac povzbudenia, vysvetľujúc, ako osobne zažili túto kapitolu a ako im pomohla zahojiť sa a cítiť sa milovanou.

Uisti sa, že tento čas sa ti PÁČI ako špeciálne medové týždne, aby si sa oboznámila s tvojím Milovaným. Nerob to iba ako kurz, ale ako niečo pre vás dvoch, čoho sa zúčastnite ako pár.

Dnešok môže byť zlomový bod v tvojom živote.

Veľa lásky vám všetkým!!

Náš SO Tím Služobníčok

Nasleduj náš  #FAL Tag nášho Povzbuditeľského bloku, aby si si prečítala MODLITBY z našej život meniacej knihy.

NÁVOD

Najskôr si PREČÍTAJ Kapitolu a potom prestaň premýšľať—aby si nechala Pána hovoriť k tebe. Spýtaj sa Ho otázky, povedz Mu, ako sa cítiš, spýtaj sa Ho, čo ťa chce naučiť a čo chce, aby si si vzala z čítania tejto kapitoly. Potom si vylej svoje srdce do tvojho Denníka—so všetkým, čo má pre teba On–pomáhajúc ti zažiť Jeho a Jeho Hojný život v plnosti!!

Nakoniec, možno aj nasledujúci deň, KLIKNI NA odkaz Spoločenstva pod každou kapitolou, aby si si prečítala, ako boli tieto princípy použité našimi služobníčkami.

Chceme ťa povzbudiť, urob jednu kapitolu každú nedeľu „V Boží Deň,“ alebo tak často, ako ťa bude On viesť.

A aby si skutočne pripravila tvoje srdce cítiť, ako je blízko tvoj Nebeský Manžel, rady by sme ťa povzbudili, stiahni si tento MP3 súbor piesne, ktorú môžeš spievať tvojmu NM a urobiť tak vždy, keď ideš čítať kapitolu alebo kedykoľvek v priebehu dňa, „Ktokoľvek vôbec.“

Audio Prehrávač

Čítaj Svedectvá NM ĽÚBOSTNÝCH Piesní

NM ĽÚBOSTNÉ Texty Piesní a Prečo bola Táto Pieseň Vybratá

Odovzdaj Chválu

Ak ťa táto kapitola alebo spievanie tejto piesne tvojmu NM požehnalo, chceme ťa povzbudiť, odovzdaj Chválu, ktorá môže pomôcť inej žene, nájsť jej NM tiež.

 

KAPITOLY

Kapitola 1 "Čo Je To Hojný Život?"

Zápisník

Spoločenstvo >>

 Kapitola 2 "Nájdenie Tvojho Života"

Zápisník

 Kapitola 3 "Láska Môjho Života"

Zápisník

 Kapitola 4 "Rozdaj To"

Zápisník

 Kapitola 5 "Čakať Sa Oplatí"

Zápisník

 Kapitola 6 "Oni To Nemajú"

Zápisník

 Kapitola 7 "Po Kom Túžiš?"

Zápisník

 Kapitola 8 "Koho Počúvaš?"

Zápisník

 Kapitola 9 "Dávať"

Zápisník

 Kapitola 10 "Odovzdať"

Zápisník

 Kapitola 11 "Je t’aime Maman

Zápisník

Kapitola 12 "Tvoja Najlepšia Ochrana"

Zápisník

 Kapitola 13 "Ak Ma Miluješ"

Zápisník

 Kapitola 14 "Ty Si Všetko, Na Čom Záleží"

Zápisník

Keďže tento kurz je poskytnutý ZADARMO našimi partnerkami,

chceme ťa poprosiť o ukončenie tohto kurzu napísaním krátkej vďaky:

KLIKNI SEM

 

Toto ťa vezme do ďalšej knihy zo sérií Hojný život—

Žitie Hojného Života.

KLIKNI SEM