Drahá Nevesta,

Sme tak nadšené, že pokračuješ s našou druhou knihou, Žitie Hojného Života. Ak je toto tvoj prvý Kurz Hojného Života, prosíme, choď naspäť a začni s predchádzajúcou knihou NÁJDENIE Hojného Života, aby si získala lepšie výsledky a pochopenie základných princípov.

Náš RF Služobný Tím

Ľúbostné Listy

Odteraz by mal byť tvoj vzťah s tvojím Nebeským Manželom dosť intímny. Takže, čo hovoríš tvojmu NM Nebeskému Manželovi? Začínaš písanie v tvojom denníku Miláčik, Zlatko, moja Láska? Alebo Mu stále píšeš: Drahý Pane, Drahý Bože?

Ak Ho stále oslovuješ ako Božstvo, sediace v nebi pozerajúce sa dolu, sľubujem, že On sa chce s tebou zjednotiť—sadnúť si hneď vedľa teba! Vyjadri svoju lásku k Nemu tým, ako by si oslovila „skutočného“ manžela—nie oficiálnym menom, dokonca ani menom, akým ho volá jeho rodina—ale rozkošným menom, špeciálnym menom, menom vyjadrujúcim intimitu a lásku. Napíš do svojho denníka slová náklonnosti, pamätaj, toto sú tvoje ľúbostné listy pre Neho, pre Toho, kto je tvojím Manželom.

„Miláčik, veríme Ti, že vieš, ako dať tejto neveste povzbudenie, ktoré potrebuje, aby cítila nielen predstavu Tvojho objatia.“

INŠTRUKCIE

Nezabudni si kapitolu najskôr PREČÍTAŤ a potom sa zamyslieť— nechajúc Pána hovoriť k tebe. Spýtaj sa Ho otázky, povedz Mu, ako sa cítiš, spýtaj sa Ho, čo ťa chce naučiť a čo chce, aby si si z čítania tejto kapitoly vzala. Potom si vylej svoje srdce do svojho denníka, odchádzajúc so všetkým, čo pre teba má—pomáhajúc ti zažiť Jeho a Jeho Hojný život naplno!  

Odporúčame ti urobiť jednu kapitolu každú NEDEĽU „Pánov deň“ alebo tak často, ako ťa bude ON viesť!

Prečítaj si Svedectvá Ľúbostných Piesní NM

Texty ĽÚBOSTNÝCH Piesní NM a Prečo bola Vybratá táto Pieseň

Odovzdaj Chválu

Ak ťa táto kapitola alebo spievanie tejto piesne tvojmu NM požehnalo, chceme ťa povzbudiť, aby si odovzdala Chválu, ktorá môže pomôcť inej žene nájsť jej NM tiež!

KAPITOLY

Kapitola 1 "Mohol byť toto Jeho Plán?"

Zápisník

Kapitola 2 "Dávanie je to Tajomstvo"

Zápisník

Kapitola 3 "Vlna Nepriazne"

Zápisník

Kapitola 4 "Kedy sa Vzdám?"

Zápisník

Kapitola 5 "Malý ako Mužská Dlaň"

Zápisník

Kapitola 6 "Tá Úžasná Milosť"

Zápisník

Kapitola 7 "Dôverovanie Bohu pre Veľké Veci"

Zápisník

Kapitola 8 "Bola Si Predurčená"

Zápisník

„Pýtala som sa seba nespočetne veľa krát, ako sa mi to mohlo stať? Nielen rozvod, ale všetko, čo sa mi odvtedy stalo. Každá nepriaznivá situácia, ktorou som prešla, prečo sa to stalo? Teraz, po prečítaní tejto kapitoly, to prináša do môjho srdca pokoj, aby som vedela, že každú nepriazeň, ktorej som čelila, PÁN používa pre svoju slávu. Už viac nesedím v žalostnej malej hromádke a plačem kvôli tomu, čo sa stalo, ale namiesto toho sa radujem z väčších vecí, ktoré pre mňa Boh naplánoval.“ ~ Mercy 

Kapitola 9 "Aký To Má Zmysel?"

Zápisník

Kapitola 10 "Z Vnútra Von"

Zápisník

Kapitola 11 "Previnená Proti Všetkým"

Zápisník

Kapitola 12 "Všetku Príťaž"

Zápisník

Kapitola 13 "Tie Hlasy"

Zápisník

Kapitola 14 "Si Nádherná!!"

Zápisník

Kapitola 15 "Úplne Chorá od Lásky"

Zápisník

Kapitola 16 "Už Nie Viac Cudzoložnica"

Zápisník

 

Keďže tento kurz je poskytnutý ZADARMO našimi partnerkami,

chceme ťa poprosiť o ukončenie tohto kurzu napísaním krátkej vďaky:

KLIKNI SEM

 

Potom pokračuj na tvojej Ceste Hojného Života s 

našou treťou najžiadanejšou knihou Mentalita Chudoby.

KLIKNI SEM