Latin Encourager

už čoskoro

Denne PRICHÁDZAJÚCE 

—POVZBUDENIA

Napísané Ženami PRE Ženy

Zoznam Denných  Povzbudení

Po Povzbudení nekonečného množstva žien, sme si uvedomili, že problémy ktorým čelia, ak sa nimi zaobchádza nesprávne, majú za následok stres a vytvárajú viac problémov. Potom, čo sme sa naučili žiť život spôsobom Boha, všetko prevzaté priamo z Biblie, použitím viacerých rozdielnych verzií—máme dôkaz, že život stojí za to  žiť ho a je RADOSŤ ho žiť!

Zaregistruj sa pre naše Denné Povzbudenia a tak sa staneš svedkom životnej zmeny. Posielame dobre-naplánované, duchovne výživné emaily—špeciálne určené, aby ťa povzbudili duchovne, citovo a mentálne. Veľká dávka dobrého duchovného jedla ti pomôže zotaviť sa z nedostatku pravdy, týkajúcej sa každej oblasti tvojho života—ako vzťahy v tvojom živote—manželstvá sú naša špecialita—POSLANÉ tebe DENNE sedem dní v týždni.

Za účelom zotavenia sa zo vzťahových problémov, finančných kríz alebo iných bremien, ktorým dnes ženy čelia, je potrebná duchovná sila spolu s poznaním, múdrosťou a jasným pochopením. Nie ako štúdium Biblie, ale oveľa viac!

Povzbudzujeme ťa, zostaň duchovne silná tým, že budeš čítať Duchovné Jedlo, ktoré je pripravené práve pre teba, každý deň— potom sa staneš Ženou, ktorá povzbudzuje tým, že to odovzdáš rodine, priateľom, susedom a spolupracovníkom. Každá žena potrebuje povzbudenie a tým, že to odovzdáš ďalej, zistíš, že si ešte viac požehnaná!

“Dávajte a dajú vám: mieru dobrú, natlačenú, natrasenú, vrchovatú vám dajú do lona. Lebo akou mierou budete merať vy, takou sa nameria aj vám." — Luk. 6:38

Keď si slabá, vtedy sa potkýnaš alebo pochybuješ a bojíš sa! A keď urobíme rozhodnutie alebo reagujeme na základe strachu, vytvorí to dokonca väčšie problémy, s ktorými musíme zápasiť.

Tu je Ukážka z našich 3-Kurzových Duchovných Jedál

Morning-Devotional-cropped

Úmysel na každý deň— naše Denné zamyslenia (prevzaté z knihy Moja milovaná) ťa povzbudia, aby si trávila čas s Ním, najskôr, každý deň.

Praise-Reports-cropped

Odovzdanie chvál Bohu—nič nie je viac velebnejšie ako naše chvály Bohu! Každý hovorí, že naše Chvály sú to, čo “ich udržuje v chode” keď čítajú, ako Boh požehnáva a odpovedá na modlitby druhých—lebo vedia, že to znamená zázrak, v ktorý dúfajú, že sa stane!

Ps.Prov_.Reading.Flipped

Rozšírené Biblické prisľúbenia— Každé ráno  má Boh jedinečný prísľub iba pre teba! Tvoj sľub od Neho ti pomôže sústrediť sa na skutočnosť, že On má tvoj deň v Jeho rukách a pod Jeho kontrolou.

Happy fall woman throwing leaves

BONUS~ Obnovené Svedectvá—nie je lepší spôsob byť Povzbudená a ísť dopredu na tvojej Ceste k Obnove, ako vidieť, čo Boh robí v životoch žien po celom svete—obnovuje manželstvá, financie, zdravie a nefunkčné rodiny!!

“Chcem sa podeliť, že vaše spoločenstvo bolo pre mňa úžasným povzbudením. Povzbudzovala som iné ženy tým, že som im posielala vaše povzbudenia. Neviem ani povedať, ako veľmi ma to zmenilo, lebo je ťažké opísať, ako to Boh použil ako nástroj na hľadanie Jeho až dokiaľ každá jedna z nás urobí krok vo viere a stane sa Povzbudzujúcou Ženou!

“Modlím sa, aby všetky ženy, ktoré prechádzajú hocijakou krízou v ich živote, Mu budú dôverovať v tom, že sa pripoja a budú nasledovať vaše úžasné spoločenstvo, ktoré On tak očividne požehnáva!! Keby sme všetky povedali aspoň pár ženám o Božej pravde a Jeho schopnosti pohnúť v ich životoch tým, že posunieme Povzbudenia, ktoré dostávame od vás a ony to zase pošlú ďalej pár ženám v ich životoch—predstavte si, koľko žien by bolo zastihnutých a povzbudených!”

~Shelly z Floridy

OŽIV  PRESTAVAJ OBNOV

TVOJ ŽIVOT

Samozrejme, že každý hovorí, že tvoje manželstvo je beznádejné a neexistuje nič, čo by si mohla urobiť. Ale—mýlia sa!

Ženy, ktoré zažili nemožné—obnovené manželstvo,  o ktorom všetci povedali, že bolo úplne&absolútne BEZNÁDEJNÉ—pomohli Erin navrhnúť tento kurz, aby TI pomohol na TVOJEJ Ceste k Obnove.

Použitím tých istých zdrojov (naše knihy a videá) spolu s novo napísanými lekciami, našimi OPO Kurzmi ZDARMA, ktoré boli navrhnuté, aby pomohli každej žene zažiť nemožné—OBNOVENÉ Manželstvo!! A potom, sú povzbudené, aby začali slúžiť DRUHÝM.

Kurzy Online