Krok zasiatia 1:

Zasej nádej Online

 

Zasiatie nádeje Online je jednoduché & a veľmi ľahké:

1. Hľadaj ľudí, ktorí uverejňujú žiadosť o modlitbu na stovkách stránok.

2. "Modli sa" s nimi tak, že napíšeš svoju vlastnú odpoveď alebo jednoducho zmeníš a vložíš modlitbu na konci OTM kapitoly 1 (dolu) a nakoniec im dáš link KONECNEJETUNADEJ.COM - SKOPÍRUJ!

Drahý Otče, sprevádzaj našu sestru cez tieto problémy v jej manželstve. Nech jej uši počujú spoza seba slová: Toto je cesta, kráčajte po nej!‘ - ak sa odchýlite napravo, či naľavo.“ (Iz 30:21).

Prosím, uisti ju, že keď uvidí, ako po jej boku padajú tisíce a po jej pravici desaťtisíce; pomôž jej poznať, že keď bude nasledovať Teba, ju nezasiahne.“ (Ž 91:7). Prosím skry ju pod svoje ochranné krídla.

Pomôž jej nájsť úzku cestu, ktorá vedie k životu, prekypujúcemu životu, ktorý máš pre ňu a jej rodinu. Pane, prosím o svedectvo, ktoré môžeš použiť na svoju slávu, keď toto problémové a zlomené manželstvo bude uzdravené a obnovené. Vzdávam Ti česť a slávu. Amen.

Nikdy nemusíš odísť zo svojho domu alebo kancelárie, ale jednoducho použitím počítača môžeš pomôcť ľuďom na celom svete—a tiež ĽAHKO nájdeš ľudí, ktorí zúfalo potrebujú pomoc.

Pre každého, kto ide na tento link a napokon vyplní nás DMO "Dotazník manželského ohodnotenia," každý jeden si pozorne prečítame, osobne na každý odpovieme (záleží na ich odpovediach), A každému ponúkneme naše knihy a kurzy zdarma.

Na dodanie, tým, že si prečítaš, čo títo ľudia píšu, vypočuješ ich plač a to ti pomôže spomenúť si, cez čo si predtým prešla, pokiaľ si našla nás a našla PÁNA tak, ako Ho poznáš teraz. Dúfame, že toto ťa povzbudí, aby si pokračovala a rástla v tvojom vzťahu s Pánom a budeš Ho POČÚVAŤ...

Potom som počul hlas Pána, ktorý hovoril: "Koho mám poslať, kto nám pôjde?" I povedal som: "Hľa, tu som, pošli mňa!" Izaiáš 6:8

Nečakaj, začni dnes a podeľ sa s dobrou novinou online!

A potom sa sem vráť a KLIKNI SEM a podeľ sa s OSTATNÝMI, ako ťa Pán viedol, aby si zasiala nádej a tak sa iné môžu naučiť z toho, čo si sa ty naučila a zažila.