Dieťa zachránené! Manžel nepožiadal!!

"Zajtra počas obeda idem k právnikovi a požiadam o rozvod." Chvála Pánovi, manžel NIKDY nešiel k právnikovi, lebo som plakala k Pánovi v duchu a žiadala Ho pomoc a neurobila som nič hlúpe!

Môj manžel mi tieto slová povedal počas cesty do kostola!! Bola som šokovaná, nevedela som, čo povedať, no hneď, keď sme prišli do kostola, som povedala manželovi, že potrebujem použiť toaletu. V oddelení pre ženy Boh okamžite poslal ženu ku mne, ktorá videla, že plačem. Sadla si na zem a objala ma a povedala mi pár vecí, ktoré ako povedala, sa naučila v knihe s názvom "Ako Boh môže a obnoví tvoje manželstvo." Keď som sa utíšila, pomodlila sa so mnou a požiadala Boha, aby zastavil manžela a zabránil v tom, aby išiel k právnikovi.

V tú istú noc bol môj manžel chorobne zúrivý!!! A keď nasledujúce ráno môj manžel išiel do práce, potichu povedal, "Nepôjdem k právnikovi." Boh otočil jeho srdce tak, ako sa tá žena modlila!!

Napriek tomu, žeby som rada povedala, že sa všetko skončilo, moje problémy boli ďaleko od konca, prišla som nato, že strácam naše prvé dieťa. Krvácala som a tak som utekala do nemocnice a manželovi som povedala, že nielenže je dieťatko v nebezpečenstve smrti, ja tiež som bola v obrovskom nebezpečenstve.

V tú noc sa city môjho manžela ku mne začali meniť, lebo si uvedomil, žeby ma mohol stratiť. Neskoršie mi manžel povedal, že prosil Boha, aby zachránil môj život a naše dieťa (ktoré v skutočnosti nikdy naozaj nechcel a bol veľmi nahnevaný, keď som otehotnela).

O dva mesiace boli všetci svedkami nádherného zázraku. Porodila som našu dcéru.... zdravé dieťatko! Vážila 3 kilá, nebola predčasne narodená, tak ako doktori predpokladali!!! Všetka chvála patrí Bohu za Jeho vernosť!!!

O šesť týždňov neskoršie sme s manželom stáli pred oltárom a odovzdali sme našu drahú dcérku Pánovi, ktorý je tak verný a vypočul môj plač.

Faith z Australie, OBNOVENÉ

Príliš neskoro!!

Zavolala mi zúfalá žena. Bola poslaná mojou blízkou priateľkou, ktorá vedela, že mám obnovené manželstvo. Jedna z jej priateliek plánovala rozvod s manželom a chcela vidieť, či budem ochotná povedať niečo zmysluplné jej priateľke predtým, ako urobí najväčší omyl svojho života. Táto žena bola zúfalá a  a táto dáma mi povedala, že nemá ani predstavu, ako toto rozhodnutie, ktoré robí, zmení navždy jej život.

Obaja,ona aj jej manžel boli Kresťania. A tak som sa najskôr spýtala, čo je v manželstve zlé. Ver alebo nie, NIČ nebolo v manželstve zlé!! Táto žena iba cítila, že ju Boh uvoľnil z jej manželstva. Všetkým svojim priateľkám povedala, že cíti, že už viac NECHCE byť vydatá, a kedže  nemali deti, cítila, že jej Boh hovorí, že môže manžela opustiť!! Najviac šokujúca správa bola, že táto žena bola presvedčená Kresťanka. 

Mysliac si, že to bola správna vec, zavolala som tejto žene a podelila som sa s ňou o niekoľkých princípov, ktoré som našla v knihe Ako Boh môže a obnoví tvoje manželstvo. No prv, ako som mohla niečo povedať, ona mi povedala, že ju Boh uvoľnil z manželstva napriek tomu, že som jej ukázala, že Jeho Slovo jasne hovorí, že "On nenávidí rozvod" a že "On je ten istý včera, dnes a zajtra." Jej odpoveď pre mňa bola, že veľa krát Satan prichádza ako "Anjel svetla," aby miatol a dokonca použije Písmo, tak ako to urobil s Ježišom v púšti, aby zničil životy. Tým myslela mňa!!

Nevedela som, čo robiť, a tak som hľadala Boha, aby mi pomohol ukončiť s "čo ak" scenárom. "Čo ak" neskoršie príde nato, že urobila obrovskú chybu a bude chcieť manžela späť, no manžel si už nájde niekoho iného? Dôrazne mi povedala, že nikdy nebude chcieť manžela späť! Nemohla som urobiť nič, aby som ju odradila od rozvodu. Bola jasná v tom, že NEMÁ záujem o princípy, a požiadala ma, aby som ju už nikdy neobťažovala!

No iba o rok neskôr som počula od jej kňaza, že si táto žena uvedomila, akú urobila chybu, keď sa rozviedla s manželom. Rozhodla sa, že chce manželstvo obnoviť, zavolala manželovi, požiadala ho, aby sa vrátil a pokúsia sa o záchranu manželstva. No prišla nato, že počas toho, ako boli odlúčení, jej manžel stretol inú ženu, tak, ako som ju varovala!!

Liz v Južnej Dakote, OBNOVENÉ a teraz slúži iba ženám, ktoré chcú obnovu

Be Encouraged CLASSIC 
Video Séria 1: eVideo 2, časť 2

PROSÍME, vlož toto heslo (NIŽŠIE),
aby si mala prístup k Be Encouraged klasickému videu:
BEC2.2LNG

Potom klikni PLAY tlačidlo.
Klikni na tlačidlo CC v pravom dolnom
rohu videa a vyber si slovenské titulky. 

Ak toto video nemôžeš pozerať, choď na: https://vimeo.com/108542029

Ak si pripravená urobiť tento záväzok Bohu, tak, že KLIKNEŠ SEM ak súhlasíš, a si pripravená zdokumentovať túto časť tvoje Cesty k obnove, vo forme "Čo som sa naučila."

A ak chceš, aby ti bola pridelená ROVNAKO-ZMÝŠĽAJÚCA ePartnerka počas tvojej obnovy, buď si istá, že si vyleješ srdce v KAŽDEJ lekcii.